not:

by Temmuz 10, 2008 6 yorum


şu günlerde ev arıyorum, güzel bir ortak yaşam alanı kuracağız 3-4 kişiyle birlikte, karşımıza bir çatı katının çıkması ne kadar eğlenceli bir durum değil mi? böyle manidar şeylerle karşı karşıya kalmak beni çok mutlu ediyor, basit bir insanım evet biliyorum. kendimi basite indirgediğim şu dönemleri çok seviyorum....

mimi wonka

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

6 yorum:

Cem dedi ki...

hayırlı olsun efendim

Pandora dedi ki...

iki kişi parası öderim odayı bana ver herşeyi bırakırım ardımda gelirim oralara yaşarım o sihirli odada hadii be :d

Adsız dedi ki...

Resimdeki yer değil sanırım? Eğer oraysa hasedimden ölürüm. =)Ne kadar sade ve buzcevheri için..

Canselmo dedi ki...

Çatı katı müthiş bi' konsept, hayırlı uğurlu olsun..

Alässe_isis dedi ki...

eğer bahsi geçen resimdeki odaysa yatağın yanına bi yer yatağı hazır tut gelip yatıya kalırım sende. resimdeki değilse de bi yer yatağı hazırla sen belli olmaz...

Mimi Wonka dedi ki...

Cem beyciğim; çok sağolun, hayırlısı olacak umarım.

Pandora hanım; 2 kişi parası ödeseniz bile olmaz, belki 4 kişi parası öderseniz düşünebilirim, ama bakın söz vermiyorum.

Sayın Buz Cevheri; o fotoğraftaki yer değil bulduğum çatı katı, ama öyle bir çatı katı için ev yaptırma düşüncem var uzun zamandır.

Canselmo bey; çatı katı konsepti cidden müthiş bir şey, hele balkonundan görünen tek şeyin diğer evlerin çatıları ve sonsuz bir mavilik olduğunu düşünürsek daha da müthiş bir konsept oluyor.

Turşucuğum, ister çatı katı isterse başka bir yer olsun senin yatağın her daim hazır canım, istediğin zaman gel, başımla birlikte =)