by Nisan 28, 2008 2 yorum
Okulu 1 hafta "daha" asmış bulunmaktayım ve an itibariyle klavyeye çay döktüm, Leydi Ceyd kızcak...

mimi wonka

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

2 yorum:

erdem dedi ki...

hemen silip kurutma makinesiyle kurut yoksa o klavyeden hayır gelmez insana. burda tecrübe konuşuyor çünkü bizim evde en çok tütilen malzemedir klavye. tecrübeye kulak ver. bak aklıma ne geldi çorba içerken bıyıklarına çorba bulaşan amcalar kutsaldır. yaşasın bıyıklı çorba içen amcalar. dünyada umarım böyle güzel şeylerin sonu gelmez ama analar halalar teyzeler kötü insanlardır. anaya sövgü pornoya övgü. bunu bilir bunu söylerim. bir de şunu hiç bir zaman unuttuma kulağına küpe olsun ki tanrı şahidimdir bir gün gelecek bıyıklı çorbaların satışları patlayacak dünya o gün huzura erecek.

bahsetmek istediğim bir diğer konu çorap kokusu. mis gibidir. dünyanın en yürekli kokusudur. insanın içine çekesi gelir böyle acayiptir yaaa. dünyada açıklanamayan ne kadar çok mucize var değil mi? bence bunların en başında çorap kokusu geliyor. şimdi aklıma geldi çorap kokusu kafa yapar mı acaba denemek lazım. yaşasın burun kılları!!

kızım olursa adını gül koyucam. içimden geldi. erkek olursa mevlüt koymayı düşünüorum. buda çok ilginçtir içimden geldi. içim gele gele dışım hamile kaldı.....................
mavi ekran.............. ulan bu espiriyide yaptım ya büyük bir zındığım.

yok lan fake aslında şuan kendi kendime gülüom... zuahahahahahah içim gele gele dışım hamile kaldı zuhauahuahua her yerde yapmayan toptur. :DD.D:dD.d.dD.d.dD.D.d.d

...de la morte noire... dedi ki...

sildin mi lem!! şekerli miydi?!