Başlıksız 1

by Haziran 10, 2012 1 yorum
Merhaba sevgili insanlar;

Sarhoş olduğum ve uyumak için yatağıma girip bilgisayarı açmayı tercih ettiğim bir gece de daha birlikteyiz, lütfen yanlış harfleri ve imla hatalarını görmezden gelin nasılsa sabaha düzeltirim. Sadece 2 litre bir şeyler içtim ki bu yavaş da olsam düzgün yazmama engel değil. Umarım istediğim alkolik seviyesine yakında ulaşabilirim. Midem bulanıyor ilk kez çünkü içerken çöp tenekesi mideme ne bulduysam indirdim.

Yazacak mantıksal bir şeylerim yok ama nedense en  samimi olduğumu hissettiğim bu anda anlatacak bir sürü saçma şey (itiraf edecek demek daha doğru olur) aklıma geliyor.

Ya da kısa kesip modern insanın ne kadar iki yüzlü olduğundan falan bahsedebilirim. Bu ara moda, tüm riyakarlar bunu konuşuyor. Şu gözü uzaklara dalıp ufka bakan insanlardan olamadım ya ona yanarım. Harbiden hiç derin ve gizemli, ilgi çekici bir insan değilim. Elden ne gelir.


Tanrı tanımaz yanımın ağır bastığı bu son aylarda, yayılımcı politikam çerçevesinde gerçekle buluşturduğum iki insan büyük ihtimalle 1 aya kamadan tövbe edecek ama buna üzülmüyorum.

Geçen geceki sevişmenin vasatlığına da üzülmüyorum çünkü pılımı pırtımı toplayıp eve döndüğümde istediğim tek şey sahanda yumurta ve demli çaydı. O kadar sıcak ve eskilerden bir tat gibi geldi ki o ikisi, tanıdığım gereksiz insanların anlık sevgileri o kadar da  mühim değildi.

Daha çok saçmalayasım var belki başka bir zaman. Cebimden en sevdiğim arkadaşımı çıkarıp bir sigara yakacağım balkonda ve sonra sızacağım.

Hayat güzel, her eksikliğe ve aksaklığa rağmen.

Fotoğraf: Uçak penceresi yansıması... 2011

mimi wonka

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Başlıksız yazını yorumsuz bırakmak haksızlık olurdu, çok beğendim, keyif verdi maviş, eline sağlık..