farkettinmiokuyucublogspotkafadanratingolayınasokuyorbiziherşeyibiroylamayadönüştürmeknedendirdiyesorsamşimdigelirısırırşubloggerlarbeni

by Mayıs 08, 2008 3 yorum

mimi wonka

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

3 yorum:

Darkohl dedi ki...

saksakci milletiz biz alistirildik medya tarafindan, boyle olduk iste biz, secmeyi secilmeyi hayat kavramlarindan biri haline getirdik.
uzatta isirayim acuk.

ayrica oah yaeh Insomnium pek iyi geldi derim ardindan..

La Santa Roja dedi ki...

her yerde bir üstünlük savaşı, her yerde yarış işte. biri tarafından birine tercih edilmek iyi hissettiriyor insana kendini. takdir görmeden varlığımızı anlayamıyoruz herhalde :)

Cem dedi ki...

rekabet başarıyı getirir. ama bu blog olayında tamamen alakasız bence. sonuçta eğer bir konsept belirlememişseniz, blog denen meret güncel saçmalamalarınızdan ibaret, öyle pek bir olayı olmayan gelişmiş bir not defteri gibi bir şeydir. güzel bir bloğu oylayabilirim ama yinede. çünkü bunun rekabetle değil, güzel olanın hakkını vermeyle alakası var biraz. tabi bir de kimin arkadaşı daha fazla olayı önemli.. süpsüper yazıcam, herkes bana hasta olucak, süper kuul görünücem diye yazanlar içinde kendilerini gösterme şansı oldu işte.