Ah See more Glass!!

by Ocak 15, 2008 2 yorum
Sanıyorum ki ben aslında tarafsızlıktan uzak,önsöz niteliğinde lafları olan bir eşanlamlı kelimeler sözlüğüyüm. Hemen hemen daima ne olduysam,temelde hep o kaldığıma inanıyorum;bir anlatıcı,ama son derece baskın kişisel ihtiyaçları olan bir anlatıcı.Sunmak istiyorum,tanımlamak istiyorum,yadigarlar,muskalar dağıtmak istiyorum,cüzdanımı çıkarıp herkese enstantane fotoğraflar vermek istiyorum, burnumun dikine gitmek istiyorum. Bu ruh halinde,kısa hikaye biçiminin civarına bile yaklaşmaya cesaret edemem. Benim gibi tarafsızlıktan uzak şişko küçük yazarları bir lokmada yutar.


.
.
.

Bu çığlıklar doğrudan doğruya gözlerden gelmiyor mu?Açık değil mi? Adli tıp raporu ne kadar çelişkili olursa olsun -ölüm nedeni olarak ister Tüketme ya da Yalnızlık ya da İntihar telaffuz edilsin- hakiki sanatçı-kahinin aslında nasıl öldüğü apaçık değil mi?Ben diyorum ki,hakiki sanatçı-kahin, güzelliği üretebilen ve üreten o semavi budala, esas olarak kendi vicdanıyla, kendi kutsal insani bilincinin kör edici biçimleri ve renkleriyle gözü kamaşarak ölür.

Geriye yaslanıyorum. İçimi çekiyorum; mutlulukla, korkuyorum.

mimi wonka

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

2 yorum:

lady jade dedi ki...

şunu istiyorum,bunu istiyorum deme.Üstte yapmak istiyorum dediğin çoğu şeyi yapıyorsun zaten=D

erdem dedi ki...

bugünkü zirveye neden gelmedin çok şey kaçırdığını bir dostun olarak söylemek hatta dostun olarak bu blogtan 701,5 milyona duyurmak istiyorum. cidden süper ötesi, sınır ötesi, mor ve ötesi oldu. uzun zamandır bu kadar eylendiğimi hatırlamıyorum o derece. neyse
ben kimim nerden geldim nereye gidiyorum tabanlı soruları siktir et. o beyin yaşlanınca çalışmaz. rahat ol

kibirhane bi tavsiye bu şarkıyı günde on ve onun katları sefer dinle

http://www.youtube.com/watch?v=kvGCpEokBBc

rahatlatıcı ve geçiktirici niyetine